Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Железник - център
106 000 €
207 317.98 лв.

(991 €, 1 938.23 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 16:25 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 34 пъти.
Площ:
107 m2
Етаж:
4-ти от 7
Строителство:
Тухла, Не е въведен в експлоатация

Описание на имота:

БЕЗ КОМИСИОНА!

ЦЕНИ НА СТРОИТЕЛ!!

PS Property продава просторен тристаен апартамент в начален етап на строителство в близост до училище, спирка на градски транспорт, детска градина и двуги удобства.

Локация: Железник

Характеристика:състои се от входно антре,две просторни спални, всекидневна с обособен кухненски кът, отделни баня и тоалетна и южна тераса. Апартамента е позициониран на 4 среден етаж в новострояща се сграда, проект на отвърден строител с високо качество на изпълнение и модерна фасада.

Обща площ: 107,78кв.м.

Изложение: юг

В сградата има налични двустайни, тристайни и многостайни апартаменти с различни разпределения, етаж и изложение.За удобството за бъдещите собственици сградата разполага с гаражи и паркоместа.

За актуални наличности и повече информация моля обадете се на посочения номер.

PS Property предлага БЕЗПЛАТНА консултация и съдействие при ипотечен или потребителски кредит, като услугата не е обвързана с покупка на имот.

Особености
Тухла
Асансьор
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0876983060
Брокер:
Симона Митева
0876983060
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Железник - център