Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Три чучура - север
90 747 €
177 485.71 лв.

(907 €, 1 773.94 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:30 на 24 април, 2026 год.
Обявата е посетена 89 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
3-ти от 8
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

PS Property ви представя тристаен апартамент в модерна сграда ново строителство, съчетаващ функционално разпределение и съвременна визия.

Характеристики:
Жилището се състои от:
входно антре, всекидневна с кухненски кът, две спални, баня с тоалетна и тераса
Към апартамента има и прилежащо мазе, осигуряващо допълнително пространство за съхранение.
За допълнително удобство към имота се предлага възможност за закупуване на паркомясто или гараж.

Имотът е част от сграда в процес на строителство, изпълнена с качествени материали и модерна архитектура, което го прави отличен избор както за нов дом, така и за инвестиция.

За контакт:
0877810066
Брокер:
Владимир Ганчев
0877810066
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Стара Загора, Три чучура - север
Обява: 1c177703381221588

90 747 €
177 485.71 лв.
История на цената
(907 €, 1 773.94 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Три чучура - север