Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Стара Загора, Три чучура - север
67 599 €
132 212.15 лв.

(901 €, 1 762.20 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 16:49 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 29 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
2-ри от 8
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

БЕЗ КОМИСИОНА ОТ КУПУВАЧА!!!
ЦЕНИ НА ИНВЕСТИТОРА!!!
PS Property продава двустайни и тристайни апартаменти в модерна сграда със стилна фасада и луксозни общи части.
Възможност за закупуване на гараж или паркомясто.
Свободни апартаменти с различни площи, изложение, разпределение и етаж. Повече информация за наличности и актуални цени може да получите на посочените контакти!
Висококачествено строителство с безкомпромисно внимание към детайла, прецизно изпълнение и функционално разпределение. Издаване по БДС, висок клас PVC дограма, блиндирана входна врата.
В непосредствена близост се намират училище, детска градина, парк, спирки на градски транспорт, магазини и ресторанти!
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0897310909
Брокер:
Атанас Атанасов
0897310909
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Стара Загора, Три чучура - север
Обява: 1b177868018198821

67 599 €
132 212.15 лв.
История на цената
(901 €, 1 762.20 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Три чучура - север